Zadzwoń i zamów: 12 633 66 53

Mieliśmy przyjemność pracować dla takich marek, jak Berlitz, Grupa RMF Sp. z o.o., Hotel System, McDonald's, Multikino, Totalizator Sportowy, PromoAgency sp. z o.o., Puma, Restauracja Wierzynek, Shell, Skoda, Statoil, Telepizza, Toyota, Uniwersytet Jagielloński czy Peugeot.

Złoż zapytanie ofertowe

Najwyższej jakości produkty i specjalistyczna wiedza w służbie Twojego biznesu

Zajmujemy się dystrybucją materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Jesteśmy jedną z wiodących firm tego typu na lokalnym rynku. W ofercie Decus znajdują się zarówno materiały oryginalne znanych marek, jak i wysokiej klasy

zamienniki.

 

Korzystając z naszych produktów, Twoja firma może obniżyć koszty eksploatacji drukarek o ponad 60%. Wszystko przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych i jakościowych wydruków.

 

Pracownicy Decus posiadają specjalistyczną wiedzę na temat wszystkich popularnych urządzeń. W oparciu o tę wiedzę i doświadczenie, dla każdego z naszych klientów przygotowują ofertę indywidualną. Dopasowują ją do potrzeb biznesu klienta i jego oczekiwań finansowych.

 

Decus, dawniej Decus Druk, powstał w 2006 roku z potrzeby dostarczania klientom wysokiej jakości produktów w rozsądnych cenach. Decus zawdzięcza swój szybki rozwój kompleksowemu podejściu do potrzeb klienta. Każda z obsługiwanych przez nas firm – również Twoja – może liczyć na profesjonalną poradę. Doradzamy wybór sprzętu drukującego i przeprowadzamy prognozy kosztów jego eksploatacji.

 

Nasi przedstawiciele handlowi prowadzą dystrybucję kanałami tradycyjnymi oraz drogą elektroniczną. Skontaktuj się z nimi
e-mailowo, telefonicznie, SMS-em oraz poprzez FAX, a otrzymasz ofertę idealnie dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

 

Decus gwarantuje Twojej firmie:

 

PromoaAgency - Agencja reklamowa kraków
PromoaAgency - Agencja reklamowa kraków